Artur Grajber, Szef kuchni w hotelu Sheraton***** w Warszawie

Artur Grajber – najbardziej lubi występy autorskie w restauracji mniejszego formatu – zaplecza restauracyjnej kuchni, gdzie miłośnikom sztuki kulinarnej przygotowuje i serwuje najwykwintniejsze pozycje własnego menu; gotował już dla największych osobistości tego świata, a teraz specjalnie dla Państwa, zamknie się w kuchni i przekaże tajniki swoich umiejętności.

 

Mirosław Rynduch, Szef kuchni w Hotelu Termy Medical Warmia Park****

Absolwent liceum gastronomicznego w Olsztynku. Magister technologii Żywności. Po studiach pracował jako nauczyciel przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie. Od 2006 roku pracuje na stanowisku szefa kuchni w Hotelu Termy Medical Warmia Park****.

Prowadził szkolenia kulinarne w projektach mi.in. „Kucharz potraw regionalnych”, „ Kulinarna przyjemność z Warmii i Mazur”, „ Kulinarna przyjemność w sercu Polski”.  Był ekspertem kulinarnym w projekcie „Efektywny Nauczyciel Sztuki Kulinarnej Wdrożenie Modelu” oraz „ Europejski Program Doskonalenia Nauczycieli Branży HoReCa”.

Ekspert kulinarny w projekcie „Nauczyciel Obróbki Mięsa w Szkole XXI wieku”.
Ekspert projektu „Doskonalenie Chlebem Powszednim Nauczyciela Zawodu”.
Egzaminator w projekcie Haute Cuisine – kurs wysokich technik kulinarnych.

 

Maciej Nowicki, współpracownik prof. Jarosława Dumanowskiego (UMK w Toruniu), z którym wspólnie odkrywa smaki kuchni staropolskiej

Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywał za granicą pod okiem Brada Ryana, który do dziś jest jego mistrzem i przyjacielem. Po powrocie do Polski pracował w warszawskich restauracjach Polka i Gar.

Były szef kuchni w restauracji Carskiej w Białowieży. Sporą część życia zawodowego spędził we Francji, gdzie gotował w północnej Bretanii.

Po etapie pasjonowania się szeroko pojętą kuchnią europejską zainteresował się kuchnią staropolską i jej korzeniami.